13 april 9.00 uur
Onderhoudsdag
14 april 9.30 uur
Kaatskamp
28 april 9.30 uur
Ledenwedstrijd Jeugd
28 april 12.30 uur
Ledenwedstrijd Senioren
25 mei 10.00 uur
Ledenwedstrijd merkecommissie
26 juni 11.00 uur
KNKB Meisjes afdeling
11 en 12 juni 19.00 uur
Luchtbalkaatsen jeugd
13 en 14 juni 19.00 uur
Luchtbalkaatsen Stratenteams senioren
23 juni 9.30 uur
Ledenwedstrijd Jeugd
23 juni 12.30 uur
Sponsorledenwedstrijd senioren
12 juli 13.00 uur
Merkepartij Jeugd
14 juli 10.00 uur (tijd onder voorbehoud)
KNKB Heren 1e klas Afdeling
15 juli 8.00 uur
Merkepartij Senioren
28 juli 11.00 uur
KNKB Heren 30+
11 augustus 10.00 uur
KNKB Dames 1e klas vrije formatie
18 augustus 10.00 uur
6-dorpen Schingen
25 augustus 9.30 uur
Ledenwedstrijd jeugd
25 augustus 12.30 uur
Pearkekeatsen VF (M+V)
1 september 10.00 uur
Ouder-Kind Partij
13 september 18.00 uur
Bitterballenpartij Bildtse Stijl
Opgave voor ledenwedstrijden alleen mogelijk via vvvklaasmug@gmail.com
of het opgave formulier op de website
Opgave uiterlijk voor woensdagavond 20.00 uur.
Federatiewedstrijden
24 april 15.00 uur (Tzum)
Federatie Basisscholen DEL
8 mei 15.00 uur (Zweins)
Federatie Cyclus (welpen/pupillen)
8 mei 17.00 uur (Ried)
Federatie Cyclus (schooljeugd+J/M)
15 mei 15.00 uur (Achlum)
Federatie Cyclus (welpen/pupillen)
15 mei 17.00 uur (Hitzum)
Federatie Cyclus (schooljeugd+J/M)
29 mei 15.00 uur (Tzum)
Federatie Cyclus (welpen/pupillen)
29 mei 17.00 uur (Schalsum)
Federatie Cyclus (schooljeugd+J/M)
12 juni 15.00 uur (Dongjum)
Federatie Master B.J. Fokkemapartij
19 juni 15.00 uur (Franeker)
Federatie Cyclus (welpen/pupillen)
19 juni 17.00 uur (Herbayum)
Federatie Cyclus (schooljeugd+J/M)
2 juli 15.00 uur (Achlum)
Federatie Afdeling (welpen/pupillen)
2 juli 17.00 uur (Achlum)
Federatie Afdeling (schooljeugd+J/M)
14 juli 11.00 uur (Herbayum)
Federatie achte Balpartij Senioren DEL
14 september 13.00 uur (Peins)
Federatie Franekeradeelpartij Jeugd
15 september 10.00 uur (Peins)
Federatie Franekeradeelpartij Senioren
Opgave DEL via www.federatiefranekeradeel.nl